Teknoloji

Yüksek Isıya Dayanıklı Yanmaz Fişler

Plastik Extruder ve enjeksiyon makinası ile pek çok farklı endüstriyel ısıtıcıların rezistans bölümlerinde bulunan elektrik besleme bağlantıları için büyük-küçük tüm işletmeler genellikle yanmaz fişleri tercih etmektedir. İş akışının sağlanabilmesi ve işlerin sorunsuz bir şekilde devam ettirebilmesi için yanmaz fişler büyük ve etkili bir rol üstlenmektedir.

En üst düzey ısıya dahi maruz kalan bu fişler kesinlikle yanmayan fişlerdir. Böylelikle fiş ve prizlerin kullanıldığı tüm alanlarda üst düzey güvenlik elde edilebilmektedir.

İşletmelerinize Uygun Isıya Dayanıklı Yanmaz Fişler

Isıya dayanıklı olarak üretilmekte olan fişler porselen, alüminyum ve silikon malzemeler ile elde edilmekte olan fişlerdir. Çeşitli kullanım alanlarına göre sizler de istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Ser Rezistans firması olarak kullanım alanlarınızı analiz ettikten sonra sizlere profesyonel ekibimiz ile birlikte gerekli bilgileri aktarmaktayız.

Özel olarak imal edilmekte olan yanmaz fişlerin 300 ile 350 dereceye kadar olan ısı altında çalışabilmektedir. L ve düz şekilde üretilen ısıya dayanıklı fişler iş yerinizdeki güvenliğinizi sağlayabilmek için kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir