Teknoloji

Otomasyon Kontrol Ürünü

Otomasyon kontrol ürünlerinden en kalitelisi ve bilineni Yaskawa ileri otomasyon ürünüdür. Yaskawa, endüstriyel ürünlere kumanda edilmesini sağlar. Yeni çıkan modelini kullanmak oldukça kolaydır.

İnvertör sürücü olarak da bilinen bu cihazlar; yürüyen merdivenler, endüstriyel pompalar, öğütücüler, vidalı besleyiciler, hidrolik kaldırma sistemleri ve bunun gibi daha birçok, sanayi ürünlerinin, kumanda edilmesinde kullanılır.

Yaskawa Özellikleri

Özellikle Yaskawa V1000 serisi AC motor sürücülerini ele alacak olursak; yan yana boşluksuz kurulum özelliği ile montaj alanını en aza indirger. Uluslar arası standartlarda üretilen tüm endüstriyel cihazlara uyumludur. Yaskawa, yüksek başlama torku ile kısa sürede hızlı bir ivme sağlar.

Yük koşullarından bağımsız olarak, doğru hızlara ulaşabilir. Boşta çalışan motorların sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Aşırı yükle yüklenen cihazlarda oluşan devrilme momentini engeller.

Ana uygulamalar için gerekli olan parametreleri otomatik olarak ayarlayabilir. 5 basamaklı ekrana sahiptir ve ekranı dijitaldir. Seri bir şekilde haberleşme özelliğine sahiptir.

Çıkış akımına dayalı olarak gerçekleşen, motorlarda aşırı ısınmayı önler ve motorun zarar görmesine engel olur.

Çok aşamalı hız seçeneğine sahiptir ve 9 kademeye kadar maksimum hız sağlar. Endüstriyel ürünlerin otomasyonunda 100 yıllık tecrübe ile üretilen bu ürün, zamandan ve paradan tasarruf etmeyi sağlıyor.

Alman mühendisliği ile üretilen bu ürünü genelde; fabrikalar, alışveriş merkezlerine yürüyen merdiven ve asansör kurulum hizmeti veren firmalar tercih ediyorlar.

Ürün hakkında daha fazla teknik bilgi almak için; https://www.ileriotomasyon.com/yaskawa/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir