Moda

Özel Günlerin Özel Aksesuarı

Yaz sezonunun açılmasıyla beraber; özel davet, düğün, nişan, mezuniyet vb. etkinliklerin sayısı da bir hayli arttı. Moda programlarının ve dönem trendlerinin etkisiyle, bayanların etkinliklerde giydiği kıyafet ve aksesuarlar dikkat çekmeye başladı.

abiye çanta
abiye çanta

Özellikle çanta modellerindeki çeşitlilik, bayanların kararsız kalmasına ve uğraşmasına neden oldu. Günlük kullanımlarda belirli modelleri tercih eden birçok bayan, özel davetlerde kullanabilecekleri abiye çanta modelleri arasından seçim yapmakta zorlanıyor.

Abiye Çantada Sadelik Sevenler…

Bayanların günlük hayattaki kıyafet tercihleri çoğu zaman sportif olabiliyor. Ancak özel davetlerde de kullanışlı ve sade aksesuarlar tercih eden hanımlar, abiye çanta seçimlerini  yumuşak ve sade bir kumaş barındıran modellerden yana yapıyorlar.

abiye çanta
abiye çanta

 

Özellikle yurt dışında başlayan şık ve spor tarzların karışımından oluşan trendleri takip edenler, portföy olarak da adlandırılan abiye çanta tercihlerinde gösterişten çok “asilliği” ön planda tutuyor. Aksesuar seçimlerinde kullanışlılık ve sadelik arayanlar için büyük ve sade abiye çantalar sunuluyor. Böylece, gece-gündüz ayrımını ortadan kaldırıyorlar.

Çantasını Bir Mücevher Gibi Taşıyanlar…

Gösteriş ve pırıltıyı seven bayanlar, özel akşamlarında tercih ettikleri abiye çantalarda küçük ve ihtişamlı modeller seçiyor. Belirli taşlarla süslenmiş olan aksesuarlar, adeta bir mücevher gibi dikkat çekerken, şıklığın zirvesinde yaşayan hanımların elbiselerine uyum sağlayarak, kombinlerini tamamlıyorlar.

abiye çanta
abiye çanta

Özel davetler, düğün veya mezuniyet gibi bayanların birbirleriyle tarz yarışına girdikleri akşamlarda, abiye çanta seçiminin önemi de aşikar oluyor. Kıyafet ve diğer aksesuarları tamamlayan ve hatta çok daha büyük görevler üstlenen çantalar, özel akşamlardaki şıklığınızın kurtarıcısı haline geliyor.

abiye çanta
abiye çanta

Farklı tarzlardaki birçok bayan, abiye çanta modelleri arasından kendi tarzına ve kıyafetine uygun olanını seçerek, şıklığın eksikliğini tamamlıyor. Böylece diğer hanımlarla girdiği yarışta kendisini kanıtlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir