Yaşam

Evliliğinizde Ortaya Çıkan Sorunlar İçin Evlilik Danışmanlığı Hizmeti

Evliliklerde ve birlikteliklerde zaman zaman problemlerin ortaya çıkması normaldir. Ancak bu problemlerin çözümsüzlük noktasına gelmesi, aşılamaması ve ilişkinin bitme noktasına gelmesi halinde yaşanan aile içi sorunlar için evlilik danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Birçok evli çift sorunlarını çözmeyi tercih etmek yerine kendi dünyalarına çekilmeyi tercih ederek, hem evliliklerini hem de kendilerini yıpratırlar. Oysa aile ve evlilik danışmanlığı hizmeti alarak bu sorunları daha kolay bir şekilde çözüme ulaştırmak, birbirini anlamak ve problemin kaynamığını bulmak mümkündür.

Evlilik Danışmanlığı

İkili ilişkilerde sorunlar çoğu zaman birbirini anlamamaktan dolayı ortaya çıkar ve iletişimsizlik nedeniyle büyür. Özellikle evli çiftler arasında yaşanan problemlerde çiftler birbirlerini suçlamaktan kendi hatalarını görmezler. Evlilik danışmanlığı ilişkilerde sorunun kaynağını bulmayı hedefler.

aile içi sorunlar
aile içi sorunlar

 

Hem kadının hem de erkeğin sorunun oluşumunda ne kadar pay sahibi olduğunu bulmaya çalışır. İletişimsizlik nedeniyle birbirini anlamakta zorluk çeken çiftlerin konuşabilmesini ve birbirlerine ne anlatmak istediklerini bulmaları için profesyonel destek sağlar. Böylece çiftler arasında yaşanan sorunun çözümü ile ilgili daha gerçekçi çözüm yolları bulmaya çalışır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir