Porsche 911 GTS Yola Çıkıyor

Alman otomobil devi olan Porsche’nin tarih boyunca ürettiği birçok farklı model var. Bunlar içerisinde efsaneler arasında yer alan 911 GTS yenilenen performansı ile Kasım ayı içerisinde yeniden yollara çıkmaya hazırlanıyor. Oldukça güçlü bir motor ve yeni bir şaseye sahip olan bu araç diğer modellere göre çok daha heybetli.

Aracın performansının yanı sıra dış görünümünde de belli başlı değişiklikler yapılmış. Öncelik olarak değiştirilen zenon farlar göze çarpıyor. Bunun yanı sıra alçaltılan amortisörler araca daha sor ve güzel bir görünüm katmış. Alkantara döşemenin kullanıldığı bu araç içerisinde dikkatleri çekmeyi başaran en farklı iç donanımlardan birisi ise deri döşemeler.

Porsche 911 GTS Yola Çıkıyor
Porsche 911 GTS Yola Çıkıyor

Rakiplerine fark atacak olan bu model Kasım ayı itibari ile Avrupa pazarı içerisinde yer almaya başlayacak. Birçok Porsche sever merakla tazelenen bu yeni modeli bekliyor.

Her Şeye Sahip

Farklı ve özel olarak hemen her şeye sahip olan ve özellikle güçlü bir motora sahip olan bu araç tasarımı ile yine çok konuşulacak. Efsanelerin eskimediğinin yeni bir göstergesi olan bu aracı artık sokaklarda da görebilirsiniz.,

Dilediğiniz bir biçimde kiralama hizmeti alabileceğiniz ve 911 GTS gibi birçok farklı modeli bir arada sunan ankara rent a car sayesinde sizde sokaklarda dilediğiniz gibi gezebileceksiniz. Kolay ulaşım sağlayabileceğiniz bu adres kaliteli hizmet alabileceğiniz özel bir yerde. İhtiyaçlarınızdan çok daha fazlasını kolay ve uygun koşullardan da faydalanarak elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir