Moda

Yüksek Belin Modası Geçmek Bilmiyor!

Kusursuz bir vücuda sahip değilseniz modayı takip ederken sürekli kusurlarınızı kapatan unsurların moda olmasını dilersiniz. Bunlardan biri de yüksek belli kıyafetlerdir. Yüksek bel pantolon ya da etekler daha ince bir bele sahip olduğunuzun düşünülmesini sağlarken, bacak boyunuzu da daha uzun gösterecektir. Uzun yıllar öncesinde moda olan ve son birkaç yıldır trend olmaya devam eden yüksek bel sizin de beğeninizi kazanıyorsa, yüksek bel pantolon kombinleri ile rahat bir şıklık sağlayabilirsiniz.

Yüksek Bel Pantolon Modası
Yüksek Bel Pantolon Modası

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?

Yüksek bel pantolon kombini yapmak istiyorsanız üst giyimde kısa modelleri tercih etmelisiniz. Pantolonunuzun kemer kısmını açıkta bırakacak, göbeğinizi ince bir çizgi şeklinde açıkta bırakacak şekilde tasarlanan bluz ve kazak modelleri doğru tercih olabilir. Yüksek bel, İspanyol paçalı bir pantolon tercih ettiyseniz, kısa ve salaş tarzda tasarlanmış bir kazak sizi hem enerjik hem de şık gösterecektir.

Yüksek Bel Pantolon Modelleri
Yüksek Bel Pantolon Modelleri

Resmi bir ortamda yüksek bel pantolon kombinleri tercih etmek istiyorsanız şık bir gömlek seçebilir, gömleğin alt kısımlarını pantolonunuzun içerisine koyarak kombinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ön kısmı kısa, pantolonun kemer yeri boyunda, ama arka kısmı biraz daha uzun gelen gömlek modelleri de doğru seçim olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir