Teknoloji

Samsung Galaxy S7 Özelliği Ne?

Güney Koreli olan Samsung firması her daim en çok telefon piyasaya süren firma olma özelliğini hala elinde tutuyor. Son teknolojiye sahip olması beklenen Samsun Galaxy S7 telefonu Lucky kod adı ile bilinip özellikleri konusunda sadece söylentiler bulunuyor. Piyasada muhteşem bir üstünlük kurma hedefinde olan Samsung, teknoloji devi olmayı da her daim sürdürürken yeni çıkacak olan Samsung Galaxy S7 hakkındaki söylentiler ile gene merak oluşturdu.

samsung galaxy s7
samsung galaxy s7

Güney Koreli firma tarafından yapılan açıklamalarda daha hızlı olması düşünülen bu yen, telefonun, Ocak ayında yapılması planlanan CES 2016 etkinliğinde tanıtımın yapılacağı düşünülüyor.

samsung galaxy s7 özellikleri

Samsung Galaxy S7 ‘ nin Özellikleri

Söylentiler sonucunda elde edilen bilgilere göre Samsun Galaxy S7 telefon 5,7 inç boyutun da olup, telefonda iki kamera bulunacak. İki kamera uygulaması tüketicileri oldukça şaşırtırken şuana kadar piyasaya sürülen hiçbir telefonda olmayan bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Sadece deney amaçlı olarak kullanılan çift kamera özelliği sonucunda ne gibi durumların yaşanılacağı ise şimdiden merak ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir