Güzellik

Sivilcelerinizden Ebediyen Kurtulun

Sivilce kavramı her iki cinsinde başına bela olmuş kötü bir kavramdır. Ergenlik dönemiyle hayatlara girmiş bu kavram yaşınız kaç olursa olsun sizi rahat bırakmayacak kadar yüzsüzdür. Yüzünüzdeki güzele dair tüm şeyleri bir anda yerle yeksan eden bu sivilcelerden kurtulmak eskisi kadar zor değil. Tamamen doğal bir maske hazırlayarak cildinizin temizliğine ve güzelliğine gölge düşüren sivilcelerden arının.

havuç maskesi
havuç maskesi

Havuç Maskesini Deneyin

Güzellik uzmanları, beslenme doktorlarından aldığı bilgiler doğrultusunda bir kanıya vardı. Araştırmaların sonucunda havuç maskesi yardımıyla sivilcelerden kurtulunabileceği sonucuna varıldı. Havuz maskesiyle cildinizdeki asit baz oranı dengelenir. Aynı zamanda hasar bulunan ciltler için onarıcı özelliği vardır.

maske
maske

Yüzünüzdeki sivilcelerden doğal yöntemlerle kurtulmak istemez misiniz? Cevabınız istediğinize dairse havuç maskesi tam size göredir. Evde pratik bir şekilde hazırlayacağınız bu maskeyle tam sonuç elde edeceksiniz. Havuç rendesiyle 2 yemek kaşığı havuç suyu elde edin. 1 yemek kaşığı bal, 1 tatlı kaşığı sızma zeytinyağı ve 3 damla limon suyunu hazırlayın. Malzemeleri iyice karıştırıp cildinize uygulayın. 20 dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkayın. Bu işlemi haftada 2-3 kez yapın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir