Televizyon

Poyraz Karayel’de Yeni Sezon

Kanal D’de Limon Film yapımcılığında yayında olan ve son zamanların gerçekten de tutulan dizilerinden biridir, Poyraz Karayel… Son dönemlerde bu dizi adını birçok yerde, birçok kişinin ağzından duyabileceğiniz üzere, bu dizide gerçekten her an her şey olabiliyor…

Yönetmen koltuğunda Çağla Vila Lostuvalı varken, başrollerde bilindiği üzere İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Mustafa Alabora, Ali İl, Kanbolat Görkem Arslan, Celil Nalçakan, İsmail Düvenci, Cem Cücenoğlu, Emirhan Akbaba, Ataberk Mtulu ve Gülçin Hatıhan gibi isimler bulunuyor.

Geçen sezonla beraber bu sezonda da damga vurmaya geleceği tahmin edilen Poyraz Karayel dizisi bu sezonda sürpriz karakter ve sürpriz isimleri bünyesine katarak fark yaratmak istiyor.

poyraz karayel dizi kadrosu
poyraz karayel dizi kadrosu

Yeni Sezonda Dizide Kimler Var?

Poyraz Karayel dizisi, yeni sezonu Eylül ayında başlarken, gerçekten de nasıl bir başlangıç yapılacağına dair merak ediliyor… Çünkü açıklanan sürpriz isimlerle beraber dizi gerçekten bu sezon bomba gibi başlayacak gibi duruyor.

Dizide Özkan Uğur, Hare Sürel, Berk Erçer ve İdil Fırat gibi sevilen isimler dahil oluyor. Merakla beklenilen dizi karakterlerinden biri de Adil Topal karakteri olurken, bu karakteri Özkan Uğur gibi sevilen sanatçı üstlenecektir.

Poyraz Karayel, geçen sezon aşkların sıra dışı hallerini bizlere gösteren, dostlukları ve düşmanlıkların acımasızlığını bizlerin gözü önüne seren bir dizi oldu. Bu sezonda ise bomba sürprizlerle başlangıç yapacağa benziyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir