Moda

2015’in Trend Montları

Soğukların artık kendini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde herkesin ilk aklına gelen bir mont ya da palto satın almak oluyor. Her yerde çeşit çeşit montlar var beğendiğimiz satın alırım diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

mont
mont

Çünkü kışın en dışta kalan ve şıklığınız hakkında ilk ipuçlarını veren parça montunuzdur ve onu seçerken de dikkatli davranmalısınız. Şunu bilmelisiniz ki doğru seçilmiş bir parça sizi sandığınızdan daha gösterişli bir hale getirebilir.

Mont Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mont seçerken renkten, kalıba, boyundan kapüşonlu olup olmamasına kadar her ayrıntıyı göz önünde bulundurmalısınız. Mesela üst bedeniniz altınıza göre daha kalınsa çok kısa ve şişkin montlardan uzak durmalısınız. Çünkü bu sizi daha da kalınlaştıracak ve üstelik boyunuzu da olduğundan kısa gösterecektir.

bayan kaban
bayan kaban

Boyunuza güveniyorsanız ve fazla kilonuz da yok ise, dizin altında biten belden kemerli ya da salaş bir kuşağı olan palto sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Bu tarz modelleri maalesef her kadın giyemiyor, eğer siz bu tip paltolar taşıyabilecek fizikteyseniz kendinizi gerçekten ayrıcalıklı hissetmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir