Moda

Son Dönemlerin Stiletto Modası!

Son yıllarda adını sıklıkla duyduğumuz ayakkabı modellerinden bir tanesi olan stiletto ile ilgili birkaç bilgi vermek istedik. Stiletto oldukça ince topuklara sahip olan, platformu olmayan, ayakları daha zarif ve ince gösteren, sivri burunlu, seksi bir görünüm sağlayan ayakkabı türüdür.

stilettolar
stilettolar

 Stiletto Kombin Önerileri

Özel günlerde sıkça kullanabilecek bir ayakkabı olarak abiye elbise ve gece kıyafetleri altına son derece uyumlu olan bir tür olarak günlük yaşamda pek tercih edilmez. Erkekler tarafından en sexi bulunan ayakkabı çeşitlerinden olan stiletto birçok modeli ile kadınlar için üretiliyor ve satışı yapılıyor.

stiletto
stiletto

Bazen boyfrend kot pantolonlarla dahi kombine edebileceğiniz renkli stilettolar, rugan mat ve deri materyalli ürünleri ile rağbet görüyor. Rugan modelleri sizinde takdir edeceğiniz gibi daha abiye bir tarz. Fakat süet ve deri olanları günlük kombinler ile de rahatlıkla tamamlanabilir.

stiletto modelleri
stiletto modelleri

Topuğun sağlamlığına ve inceliğine dikkat etmeli. Ayak numaranız ne ise o numarasını satın almalısınız. Açılma yapabilir. Modası geçmeyen bir parça oluğu için zevkinize uyumlu olanı tercih edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir