Yeni Model Saç Kaynak Çeşitleri

Saçlarının bakımlı ve gür görünmesini isteyen bayanlar saç kaynak çeşitleri ve farklı modelleriyle kendilerine güzel tarzlar sağlayabiliyor. Uzman kadroların eşliğinde yapılan saç kaynakları farklı tekniklerle sunulur. Halka kaynak, mikro kapsül saç kaynak ya da nano teknolojisinin son yenilikleriyle hazırlanan saç kaynakların hepsi farklı bir uzmanlık alanı gerektirir.

saç kaynak
saç kaynak

Saç Kaynak Çeşitleri ve Modern Yapımı

Saçlarında uzun süreli saç kaynağı yöntemlerini isteyenler için mikro kapsül saç kaynağı etkili ve güvenlidir. Saç derisine zarar vermez, saçta kalma süresi ise 7 aydır. Saçtan kolay şekilde özel solüsyonlar ile çıkar. Hakla ya da boncuk kaynak yöntemi ise 14 ya da 16 hafta kullanacağınız saç kaynak modelleridir. Saç derisine herhangi bir silikonla yapıştırılmaz.

saç kaynak çeşitleri
saç kaynak çeşitleri

Atrium Paris kuaför saç konusunda uzman kadrosuyla saç kaynak yöntemlerini sizlere en son üstün teknolojiyle sunar. Saç derisi yıpranmaz ve etki süresi ise uzundur.

saç kaynak fiyatları
saç kaynak fiyatları

İnce telli saçları hacimli ve daha dolgun gösteren saç kaynak yöntemlerini mutlaka profesyonel kadrolara yaptırmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir