Moda

70’ ler Modası Geri Geldi!

Yetmişler modasını beğenip o yıllarda yaşamış olmayı dileyenler bu sezon tam da sizin için yaratılan kombinler ile dolu. Yetmişlerin modasının geri geldiği şu günlerde sokak modasında o yıllara hakim olan tüm giyim stillerini günümüz trend detaylarına önem vererek kullanabilirsiniz.

moda
moda

Günümüz Modernliğinde 70 ‘ler

Son derece özgür ve salaş olan yetmişler modası ayrıca sıradan gibi görünüp daha çok lükse adapte olan moda seneleri olarak aklımıza da yer etmişti. Şimdilerde pastel tonları, İspanyol paça pantolonları, püskül detayları, deri ve süet ceketler i ile insanların gözünde film kareleri canlanıyor.

moda dünyası
moda dünyası

Son derece özgür ruhlu olan yetmişler modasını günümüze katarken özellikle İspanyol paça pantolonlarda dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Dönem giyimi yapılmayıp günümüze uyarlanan yetmişler modası içinde paçaların maksimum uzunlukta olması esastır. Oysa yetmişlerde kısa olan pantolonlardan ayakkabı tabanları belli olurdu. Bu ve buna benzer ufak ayrıntılara dikkat edip sokak modasında yetmişler ruhunu gönlünüzce yaşamanız yeni sezon ile birlikte mümkün oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir