Televizyon

Sevgi Her Şeye Bedel

ATV’de seyircileri ile buluşan Bedel dizisi yayınlandığı ilk bölümden itibaren büyük bir izleyici kitlesine sahip olmayı başaran bir yapımdır. Dizinin hakim olduğu konu imkansız aşkmış gibi görünse de perde arkasında pek çok entrika ve oyun dönüyor. Başrollerde güçlü isimlerin yer aldığı dizide Menekşe ve Halil, Ezel gibi televizyon sektörüne önemli yere sahip olan yapıtlarda rol almış Sedef avcı rol alıyor.

Bedel dizisi
Bedel dizisi

Sevgisi İçin Bedel Ödeyenlerin Hikayesi

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve orada tanışıp arkadaş olan sevgileri ileriki yaşlara geldiklerinde aşka dönüşen Ali ve Begüm kendilerini büyük bir oyunun içerisinde bulurlar. Ali ile kardeş olan Vedat, Begüm’e reddedemeyeceği bir teklif yaparak zorla evlenmeye mahkum etmiştir. Ali’nin ölmemesi ve hayatta kalması için Vedat’ın teklifini kabul eden Begüm, kabus gibi yıllar yaşamaya başlar.

Dizi Ali ile Begüm’ün yollarının tekrar kesişmesiyle seyircinin yüreğini hoplatmayı başarıyor. Amcakızı olan Nazan’ın ve Begüm’ün arasında git gel yaşayan Vedat büyük bir psikolojik bunalım yaşar. Dizinin ilerleyen bölümlerinde seyirciyi nefes kesen sahnelerin beklediğini yönetmen ve oyunculardan haber alındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir