Televizyon

En Yeni Uyarlama Dizi Baba Candır

Türk televizyon sektöründe son dönemlerde çok sık şekilde yabancı televizyon dizilerinin ve sinema filmlerinin senaryolarından uyarlama televizyon dizisi projeleri gerçekleştiriliyor. Bu tarz televizyon dizilerine en yeni örneklerden birisi olarak, kısa bir süre önce yayın hayatına TRT ekranlarından başlayan Baba Candır dizisi öne çıkıyor. Komedi türünde eğlence dolu bir televizyon dizisi olarak 5. bölüm ile yeni haftada yayın hayatına devam edecek.

 baba-candir

Eğlence Dolu Eşsiz Sahneler

Kadrosunda Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Melis Tüzüngüç, Özgün Karaman ve Uraz Kaygılaroğlu gibi yeni veya usta isimlerin yer alıyor olması, dizinin son derece kaliteli olan senaryosunun pekiştirilmesinde etkili oluyor. Kapadokya’dayken henüz 12 yaşında olan Emrecan’ın boğulma tehlikesindeyken Ceylan isimli aynı yaştaki bir kız tarafından kurtarılmasının ardından 12 yıl sonra Ankara Ulus Parkı sözü ile başlıyor.

Aradan geçen uzun 12 yıl sonra doktor olan Egemen ve bir şirketin başkanın yönetici asistanı konumunda çalışan Ece ‘nin karşılaştıkları ve yaşadıkları birbirinden eğlenceli ve enteresan olayları konu edinen eğlenceli bir televizyon dizisi olarak eğlence arayan dizi izleyicisinin beğenisini topluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir