Televizyon

Beş Kardeş

Türk toplum yapısını keyifli şekilde yansıtan dizilerin başında birbirinden farklı karakterlere sahip beşkardeşin hikâyesini anlatan “ Beş Kardeş” geliyor. Sevdiklerinizle keyifle izleyebileceğiniz aile dizisi olan Beş Kardeş dizisinin yapımcılığı başarılı dizi yapımları ile dikkat çeken Ay Yapım yapıyor.

Başrollerini Serkan Keskin, Orhan Sanant, Tansu Biçer, Nadir Sarıbacak ve Fatih Artman’ın paylaştığı dizi de anne ve babasını çocuk yaşta kaybeden beşkardeşin en büyüğü olan balıkçı Sait’in kardeşlerinin geleceği için verdiği mücadeleye anlatıyor.

Beş Kardeşin Heyecan Dolu Yaşam Hikâyesi

Evin hem annesi hem de babası olan Sait geçmiş yıllarda Fahriye ile yaşadığı aşkın meyvesi olan bir de Merve var. Balıkçı Sait ‘in kardeşlerinin hiçbiri evli olmayıp her birinin kendince sorunları var.

Kardeşlerden Orhan, ses sanatçısı olma hayali ile pavyonda önce bodyguard’lık daha sonra da enstrüman çalmaya çalışırken, Mahalle’nin İmamı olan Turgut ise kendi halinde olmasına rağmen kardeşi Orhan’ın çalıştığı pavyonda sanatçı olan Şevval’e aşıktır. Diğer kardeş Nazım ise, adliye muhabiri olup, karşılaştığı birçok olaya kayıtsız kalamaması çalıştığı gazete’den kovulmasına neden olur.

Bunun üzerine Nazım kendi evinin bahçesinde bulunan bir kulübe de kendi gazetesini kurarak kendi düşünlerini halkla buluşturmaya çalışır. En küçük kardeş olan Aziz ise kendi halinde otomobil galericiliği yapan dönem dönem bazı olaylara karışan bir kardeştir. Tüm kardeşlerinin sıkıntılarını omuzlayan Balıkçı Sait, bir yıllar sonra kavuştuğu kızının sorunlarını da çözmeye çalışır. İzlerken kendi yaşamınızdan bir şeyler bulabileceğiniz dizinin kısa süre de tiryakisi olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir