Televizyon

Bir Deniz Hikayesi dizisinin özeti

Hakan adındaki bir denizci, Zeynep adlı bir kıza aşık olur. Birbirlerini çok seven bu ikili, Zeynep’in ailesinin tüm engellerine rağmen aşk dolu bir yuva kurarlar. Sonrasında ise Deniz isminde bir oğulları dünyaya gelir. Fakat kısa bir süre sonra işler yolunda gitmemeye başlar ve Hakan ile Zeynep ayrılır. Oğulları Deniz ise babasıyla, yani Hakan’la kalır.

Yıllar sonra Zeynep, Semih adında bir adamla evlenir ve birlikte bir tekne gezisine çıkarlar. Burada Deniz ile karşılaşan ve onunla hoşça vakit geçirmeye başlayan Zeynep, Deniz’in kendi oğlu olduğundan bihaberdir. Fakat bu karşılaşma, hepsinin hayatını sonsuza dek değiştirecek bir olay örgüsünü tetikleyecektir.

Bir Deniz Hikayesi dizi
Bir Deniz Hikayesi dizi

Bir Deniz Hikayesi oyuncuları

Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun, yönetmenliğini Aydın Bulut’un, senaryosunu ise Aylin Süer’in üstlendiği Bir Deniz Hikayesi dizisi, son derece duygusal bir konunun ince ince işlenmesi ile oluşturulmuş. Kanal D’nin yeni projelerinden biri olan bu dizinin başrollerinde ise; Begüm Birgören, Emre Kızılırmak, Emir Berke Zincidi, Ozan Çobanoğlu, Başak Parlak ve Caner Kurtaran gibi isimler yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir