Moda

Abiye Ayakkabı Nasıl Seçilmeli?

Özel davetleriniz, düğün ya da bir özel parti için abiye ayakkabı seçmek istiyorsanız bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Eğer gösterişli ve iddialı bir abiye ayakkabı modeli giymek istiyorsanız elbisenizi göz yormayacak olan kesimlerden kumaşlardan seçmiş olmanız gerekiyor. Elbise ve ayakkabıda gösterişli parçaları aynı stil içerisinde kullanırsanız aşırıya kaçmış bir görünüm ortaya çıkartabilirsiniz.

abiye ayakkabı
abiye ayakkabı

Abiye Ayakkabı Renk Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Ayakkabının renk seçimi tamamen kıyafetiniz ile uyumlu olmalıdır. Aynı tonlarda ya da birbirini tamamlayıcı özelliğe sahip olan zıt tonlarda uyum yaratabilirsiniz.

ayakkabı
ayakkabı

Siyah abiye ayakkabılar en kolay kombinlenebilen modeller arasındadır. Birtakım pastel ve toprak renkleri dışındaki tüm elbiseleriniz ile birlikte siyah abiye ayakkabılarınızı başarılı bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Siyah renkli ayakkabılarınızı aynı zamanda siyah renkli aksesuarlarla da destekleyebilirsiniz.

ayakkabı modeli
ayakkabı modeli

Koyu kahverengi tonlarını tercih etmek isterseniz göz yorucu bir stil yaratmamak adına elbisenizin rengini de koyu tonlarda seçmelisiniz. Kahverengi ayakkabı ve siyah bir abiye elbiseyi başarılı bir şekilde kombinleyerek giyebilirsiniz. Yüksek topuklu ayakkabıları ise eğer topuklu ayakkabılara alışkın değilseniz tercih etmemenizde yarar var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir