Finans

Altın Fiyatları Dibe Vurdu

Piyasaların ateşi, her zaman ki gibi altın fiyatlarını vurdu. Yaklaşık bir ay önce kadar, yatırımcısını memnun eden altın, son yaşanan olaylardan sonra ciddi bir düşüş trendine geçti. En kolay yatırım aracı olarak görünen altın, yatırımcısını da arada bıraktı. İnsanlar şu aşamada ne yapacaklarına tam karar veremediler. Altın sahipleri, bekleme pozisyonunu tercih ediyor.

altın
altın

İyi Düşünmek Gerekiyor

Kaldı ki en mantıklısı da bu aşamada beklemek olacak. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz ve paraya yatırım yapmak şu dönemde çok ta akılcı bir adım gibi görünmüyor. Altın fiyatları dalgalı, dolar ve Euro çizgisi de çok sağlıklı değil, en iyisi beklemek gibi görünüyor. Ekonomiye yön veren uzmanlarda, şuan için piyasalara belirsizliğin hâkim olduğunu belirtiyorlar.

altın fiyatları
altın fiyatları

Elinizde nakit olarak paranız var ise, altın almanız mantıklı ancak altınınız var ise, elden çıkarmak şu gün akılcı bir yatırım olmayacaktır. Dikkatli olmak ve mantıklı adımlar atmak gerekiyor. Elinizde ki paranın akıp gitmemesi için, gerekirse üç defa, hatta beş defa düşünmeli bir kere hamle yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir