Ammyy Programına Olan İlgi Giderek Artıyor

Bilgisayarların uzaktan kontrolü son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Bu konuda yazılan birçok program var. İlk uzaktan masaüstü uygulaması Microsoft firmasının Windows işletim sistemi için yazdığı bir yazılımdır.

Ancak yazılım pratik olarak pek verim sağlamıyor. Günümüzde Windows işletim sisteminin uygulamalarından bir tanesi olan uzak masaüstü uygulamasını etkisiz kılacak birçok yazılım mevcuttur. Bu yazılımlardan bir tanesi de Ammyy denilen bir programdır.

Ammyy Programı Nasıl Çalışır?

Ammyy bir admin programıdır. Yani yönetici olarak kullanıcılar, istedikleri bilgisayara bağlanabilirler. Ancak bunun için iyi bir internet bağlantısının olması gerekir. Bunun dışında bağlanmak istediğiniz bilgisayardan onay ve bir şifre edinmeniz gerekiyor. Programın basitçe çalışma prensibi bu şekildedir. Program, ID denilen kişisel bilgisayar adresleri prensibine göre çalışıyor. Karış taraftaki bilgisayarın ID numarasını edindiğiniz takdirde o bilgisayarda istenilen düzenlemeleri yapabiliyorsunuz.

Programın kullanımı oldukça basittir. Sonsürüm.net sitesinden indireceğiniz programı kuruyorsunuz. Sonsürüm.net sitesinden ammyy indir butonuna basarak programı indirebilirsiniz. Genelde programı tercih eden kişiler, başka bir bilgisayardan evlerindeki bilgisayara bağlanmak için bu programı kullanıyorlar.

sonsurum.net sitesinden Ammyy programına ait tüm detaylara ulaşabiliyorsunuz. Sitede ayrıca farklı işletim sistemlerine uyumlu ammyy programını indirebilirsiniz. Programı kullanırken dikkat etmeniz gerekenler, elektriklerin kesilmemesi ve internet bağlantısının hızlı olmasıdır. İnternet bağlantısı yavaş olan bilgisayarlarda programda yavaş çalışıyor. Programı çalıştırdıktan sonra masaüstünüzde istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir