Teknoloji

Android Otomobillerde Yerini Alıyor

Çağımız teknolojisi içerisinde sıklıkla kullanılan şeylerden birisi ise android telefonlar. Oldukça akıcı ve hızlı bir sisteme sahip olan android için geçerli olan bu sistem artık arabalara da geliyor. Teknoloji devi olan google yaptığı yeni açıklamada araçlar için yeni bir android auto geliştirdiğini belirtti.

android
android

Cep telefonlarından kullanılan bu sistemin arabaya uyarlanmış halini belirten bu yeni özellik sayesinde artık birçok farklı fonksiyon daha net ve kolay bir biçimde kullanılabilecek. Sesli olarak komut alabilen bu sistem sayesinde dilediğiniz her an kolaylıkla aracınızı yönetebilirsiniz.

android otomobil
android otomobil

Ayarlarınızı Ayrıntılı Yapın

Kolay ve ayrıntılı bir biçimde ayarlama yapmaya yarayan bu sistem sayesinde en ince ayrıntısına kadar araç içerisindeki sesi, müzik çaları ve daha birçok farklı fonksiyonu çalıştırabiliyorsunuz. Oldukça gelişmiş bir sistem olan android auto ile birlikte yepyeni bir deneyim yaşamaya hazır olun. Google ilerleyen zamanlarda bu konuda oldukça ciddi adımlar atacağa benziyor. Şimdiden 40 farklı araba modeli ile anlaşılmış. Teknoloji ilerleyen zaman diliminde hayatımızı daha da kolay ve yaşanabilir bir biçime sokacak şimdiden belli.

 

android otomobil teknoloji
android otomobil teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir