Televizyon

Asla Vazgeçmem Nasıl Bir Konuya Sahip?

Farklı konusu, oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Asla Vazgeçmem dizisi, yaşanması imkansız gibi görünen bir aşkın öyküsü. Farklı dünyaların insanları olan, esas kız ve esas oğlan, tanışır, aşık olur ve hızlıca evlenirler. Bu iki insanın karşılaşmasını sağlayan çiftlik evi sırlarla dolu bir aile konağıdır. Yıllarca başarılı olmak için didinmiş, ailesi olmadan hayatta kalmayı başarmış bir adam, teyzesinin ilgisiyle büyür ve onun kızıyla hayatını birleştirir.

Kötü Giden Bir Evlilik ve Mutsuz Bir Adamın Hikayesi

Farklı planların bir parçası olan bu evlilik adama iyi gelmediği gibi karısının aşırı sevgisi ve tükenmek bilmeyen kıskançlıkları evliliklerini çıkmaza sürükler. Çocuklarının olması, annesi yerine koyduğu teyzesinin baskısı ile evliliği yürütmeye çalışır. Bir gün trafikte yaşanan büyük bir kavga, dile getirdiği boşanma talebi, karısının ani refleksi ile kazaya sebep olur.

Yıldırım Aşkı ile Değişen Yaşam

Hikayenin kahramanı Yiğit Kozan bu kaza ile alt üst olur. 3 yıl boyunca karısı İclal’in uyanmasını bekler. Bu sırada çalışanlarının yeğeni olan Nur, babasının ölümüyle halasının çalıştığı çiftliğe sığınır. Aralarında bir yıldırım aşkı yaşanır ve Yiğit herkesten gizli uykudaki karısını boşar ve Nur ile evlenir. Yiğit’in karısının öldüğünü sanan Nur, İclal’in 3 yıllık derin uykusundan uyanması ile gerçeği öğrenir. Bu gelişmeyle işler karışır ve bir köşe kapmaca oyunu başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir