Televizyon

Sempatik Bir Aşk Hikâyesi “Aşk Yeniden”

10 Şubat’ta Fox Tv ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Aşk Yeniden dizisi samimi ve sıcacık hikâyesiyle izleyiciyi kendine bağlamayı başarmış bir dizi olarak bu sezon da yayın hayatına devam ediyor. Yeni sezona 6 Ekim’de başlayacak Aşk Yeniden’ in sıcacık öyküsü ise şöyle:

Aşk Yeniden

Aşk Yeniden Dizi
Aşk Yeniden Dizi

Zeynep ile Fatih’in muhteşem aşk öyküsü Amerika’ da birbirlerinden habersiz bir şekilde başlıyor. Hırçın bir Karadeniz kızı olan Zeynep aşık olur. Babasının aşırı baskısından sıkılarak sevgilisiyle Amerika’ya kaçan Zeynep’in ayakları çok kısa bir sürede hamile kalmasıyla yere basmaya başlar. Hamile olduğun öğrenen sevgilisi Zeynep’i terk eder. Zeynep ise kucağında bebeğiyle Amerika’da ortada kalmıştır.

Fatih ise İstanbul’un en görgülü ve en zengin ailelerinden biri olan Şekercizadelerin oğludur. Sürekli ailesinin belirlediği hayatı yaşamak zorunda kalan Fatih, nişanlısını bile ailesinin seçmesinden bıkarak okuma bahanesiyle Amerika’ya gider. Orada Amerikalı birine aşık olur. Ancak Fatih’in de işleri pek umduğu gibi gitmez. Evlilik teklifini reddeden sevgilisi tarafından terk edilir.

Zeynep kucağında bebeğiyle, Fatih’te ellerinde kırılan umutlarıyla Türkiye’ye dönüş uçağına bilerler. Birbirleriyle ilk kez uçakta karşılaşan Zeynep ile Fatih’in aşk oyunları burada başlar ve Türkiye’ de çeşitli maceralarla devam eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir