Gebelik

Bebekler İçin Süper Oyuncaklar

Minik bebeğiniz 4-5 aydan sonra emekleme ve keşfetme dönemine girer. Bir de süt dişleri çıkmaya başladı mı, her nesneye dokunmak, ağzına atmak ve ısırmak ister. İşte oyuncak almanın zamanı gelmiş demek!

Bu dönemlerde bu küçük kaşifinize alabileceğiniz oyuncaklarda kriterlerimiz eğitici, eğlendirici ve onlar için tamamıyla emniyetli olması tabii ki. En önemlisi de ona zararlı olabilecek materyal, kimyasal ya da tehlikeli aksesuar içermediğinden emin olduğunuz güvenilir marka oyuncaklarını seçmek!

Todizoo Neşeli Toplar

1-3 Yaş arası bebeklerde en güvenilir oyuncaklar arasında toplar geliyor. Todizoo ‘Neşeli Toplar’ oyuncağı ile bebekler hem eğleniyor hem öğreniyor. Minik elleri ile topları alıp kulenin üstünden atınca çıngırdayarak aşağı kaymasını izlerken el ve göz koordinasyonu, kaba motor becerileri de gelişiyor.

neşeli toplar
neşeli toplar

Todizoo Işıklı Yıldızım

Kayar boncukları, ışıklar yanan aynası, ve çevrilebilen tıkır düğmesi çok ilgisini çekecek. Bebeğinizin karyolasına, arabasına ya da oyun parkında oynayabileceği ‘Işıklı Yıldızım’  üçüncü ayından sonra bebeğiniz için ideal bir oyuncak!

ışıklı yıldızım
ışıklı yıldızım

Todizoo Çıngır Top

Bebeklerin ilk oyuncakları çok önemlidir, hemen benimser ve ne uyurken ne banyoda yanlarından hiç ayırmazlar.

çıngır top
çıngır top

Çok bildik ve sevilen bir model ‘Çıngır Top’ Todizoo markasının en popüler oyuncaklarından. Hem ergonomik, hem güvenli hem de motor becerilerini geliştiren ‘çıngır top’ emekleme dönemi için alınabilecek en iyi oyuncak bize göre!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir