Güzellik

Burun Estetiği Ameliyatında Son Gelişme: Avşar Maskesi

Geçmişten bu güne kadar kadınların geneli her daim güzellik kavramına özen ve önem göstermişlerdir. Güzellik ve hatta kusursuz güzellik konusunda oldukça hassas olan ve ona kavuşmayı isteyen genç yaşlı tüm kadınlar için bu yazıda estetik konusunda çığır açan yeni bir haberden söz edeceğiz.

AVŞAR MASK
AVŞAR MASK

Bayanlar genel olarak estetik cerrahlarına ilk önce burun estetiği yaptırır. Burun şeklinden boyutundan ya da diğer yönlerinden memnun olmayan kadınlar çareyi estetik cerrahında arar. Peki ama burun estetik uygulaması sonrasında burnunuz istediğiniz gibi olacak mı? Yüz şeklinize ve büyüklüğüne uygun bir görüntü elde edebilecek misiniz?

Bu soruların cevabını bilmeden estetik yaptırmak büyük bir risk olacaktır. Bu nedenle size estetik konusunda adeta devrim yaratan ve Dünya’da ilk kez Op. Dr. Yakup Avşar tarafından bulunan ve uygulanan AVŞAR MASK yönteminden bahsedeceğiz.

Doktor Yakup Avşar 3d maske konusunda oldukça büyük ün yapmış ve yurt dışında dahi adından sıkça söz ettirmiş birisi. Peki 3d mask print teknolojisi nedir, nasıl gerçekleştirilir, sağladığı avantajlar neler ve ne işe yarar? Tüm bu soruların cevabını aşağıda siz okuyucular için cevaplamaya çalıştık.

3D Maske Burun Estetiği Nedir?

Avşar MASK
Avşar MASK

3D maske renkli 3D yazıcı kullanılarak kişinin 3 boyutlu yüz veya vücut maskelerini üretme yöntemidir. Bu uygulamayı ilk başlatan Op. Dr. Yakup Avşar 3D maskesini hem rinoplasti hem de diğer estetik cerrahi işlemlerde uyguluyor. Başlattığı bu uygulama ile sadece Türk basınında değil dünya basınında da ilgi odağı oldu.

3d maske nasıl gerçekleştirilir sorusuna cevap vermek gerekirse ilk önce kişinin yüzü 3 boyutlu tarayıcı ile taranır ve bilgisayar ortamına aktarılır. Bilgisayar ortamnda yüz üzerinde yapılan ayrıntılı çalışma neticesinde 3d programında da baskısı alınır.

3d Maske Burun Estetiği Avantajları Nelerdir?

Eğer bu teknoloji kullanarak burun estetiği ameliyatı olursanız sonraki halinizi estetik olmadan önce görebileceksiniz. İstediğiniz estetik şekli önceden 3 boyutlu maskeler sayesinde görerek ameliyat sonrasında nasıl bir yüze sahip olacağınızı bileceksiniz. Bu da kadınların aslında en çok istediği şeylerden biri.

Heykeltıraş estetik cerrah Yakup Avşar keşfettiği bu sistem ile birçok kadını istediği yüze ve vücuda kavuşturuyor. Avşar Maskesi sayesinde insanlar daha mutlu kendinden memnun şekilde hayatına devam edebiliyor. Ülkemizden ya da yurtdışında birçok kadının son zamanlarda sıklıkla başvurduğu 3D burun estetiği ya da tamponsuz burun estetiği istediğiniz güzelliğe kavuşmanın en sağlıklı ve acısız yoludur.

Tamponsuz Burun Estetiği Nedir?

3d mask rinoplasti teknolojisi
3d mask rinoplasti teknolojisi AVŞAR MASK

Modern tıp teknolojisi ile gelen robotik burun estetiği klasik yöntemlerden çok daha iyi. Yakup Avşar ameliyat yaparken burun kırmıyor ve ameliyat esnasında da sonrasında da tampon kullanımına gerek kalmıyor. Kendisinin geliştirmiş olduğu kapalı sistem ameliyat ile hastaların burnunda iz kalmaz. Ameliyatta mikro kesme ve mikro törpüleme yöntemi uygulanıyor.

Yaklaşık 2 saat süren ameliyat sonrasında oldukça doğal ve hoş bir buruna sahip olunuyor. Ameliyat sonrası sıfır ağrı çekiliyor. Üretmiş olduğu mikro başlıklar sayesinde burun kırmaya da gerek kalmıyor. Bu yöntemin en ilgi çeken yanı da bu. Doktor her daim hasta rahatını ve memnuniyetini düşünerek hareket ediyor. Hem görüntü açısından memnun hem de daha rahat nefes alabiliniyor.

Ne çekiç ne kesim ne de tampon kullanılır. Sonuç olarak Operatör Doktor Yakup Avşar mikro cerrahi sistemin her insanda uygulanabileceğini de söylüyor. Ayrıca çok başarılı sonuçlar veren bu sistem en ince yapılı burunlar için dahi uygundur. Sonuç olarak kapalı burun estetiği ameliyatında kullanılan endoskopik burun estetiği kadınlar için en cazip yöntemlerden bir tanesidir.

Op. Dr. Yakup Avşar resmi iletişim bilgileri

yakupavsar.com
facebook.com/avsarestetik
instagram.com/avsarestetik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir