Güzellik

Yaz Makyajınız İçin Püf Noktaları Öğrenin

2015 yılı yaz sezonunun açılmasıyla birlikte, bayanlar genel olarak yaz sezonunda nasıl bir makyaj ile dışarı çıkmanın uygun olduğunu düşünüyor… Bunun için birbirinden farklı yöntemler, teknikler olsa da aslında yaz sezonunda herkes gibi siz de cildinizin terden dolayı yapış yapış olmasını istemeyeceğiniz gibi hafif bir makyaj ile dışarıya çıkabilirsiniz.

Elmacık kemikleriniz için hafif dokunuşlarda bulunacağınız toz pembe allık ile siz de ayrı bir görünümde hoş bir makyaj ile dışarıda olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, cildiniz için kullanabileceğiniz nemlendirici de hafif bir bronzlaştırma gibi özelliğin olması sizler için daha uygun ve daha iyi olacaktır.

makyaj
makyaj

Cildinizi Canlandırmanın Tam Zamanı

Sahil ya da havuz tercihlerinizde makyajınızı yapmanız olanaksız gibi görülse de aslında suda çıkmayan ve saydam renklerde olan farları tercih edebilirsiniz. Fildişi ya da beyaz sedeflerde bir renk tonunda far kullanımı en uygun olacaktır.

Plajda ya da gece olduğunda, siz de en iyi şekilde cildinizi canlandırmak adına far, allık ve rujlarınızı kullanırken daha çok açık renkler, canlı renklerin tercihinden olunuz. Bu sayede daha iyi bir görünüme sahip olacağınız gibi cildinizi canlandırabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir