Moda

Deri Etek Kombinleri

Soğuk havaların gelmesiyle birlikte her sezonun trendleri arasında yer alan deri etekler yine dolaplardan çıkmaya başlıyor. Mini etek modelleri deri kumaşın ayrıcalıklı yapısı ve şık duruşu ile yeni alternatif tarzlar yaratabilmenizi sağlıyor.

deri etek
deri etek

Önden düğmeli tasarıma sahip olan deri etekler son dönemlerde büyük bir yükseliş yaşayan modeller arasında yer alıyor. Önden düğmeli olan deri etek modellerini şık bir kot ceket ve ince topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Spor ve Klasik Stiller

Çizgili desenli üstler ile birlikte de giyebileceğiniz deri etekler, sonbahar ve kış aylarının serin havalarını hareketlendirmek ve renklendirmek için yararlanabileceğiniz parçalar arasında yer alıyor. Aksesuar seçimleriniz ile bu kombininizi daha enerjik bir hale büründürebilirsiniz.

deri etek modelleri
deri etek modelleri

Spor ve klasik stilleri aynı çizgi içerisinde elde etmek istiyorsanız biraz yüksek belli deri etek modellerini tercih edebilirsiniz. Üzerinize ise dantel dokunuşlar ile süslenmiş bir elbise ya da bluz giyerseniz oldukça şık bir duruşu yakalayabilirsiniz. Bu kombinin altına ise babet ayakkabı modelleri ya da topuklu ayakkabı modelleri giyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir