Güzellik

Doğal Yollarla Saç Renginizi Açın

Saçların daha canlı görünmesi ve daha çok dikkat çekmesi için doğal yollar varken, uzmanlar kimyasallara yönelmeyi pek önermiyor. Doğal yollar ile de oldukça sağlıklı bir şekilde saçlarınızı canlandırabilirsiniz. Unutmayın, doğal yollar her zaman her işte daha etkili olmuştur.

Saç Renginizi Aç
Saç Renginizi Aç

Bal

Bal içerisinde yer alan “hidrojen peroksit” sayesinde saçları fazlasıyla parlatıyor. Balın içinde bulunan diğer maddelerde saçı güçlendirmeye yarıyor.

Bakım

Bir çay bardağı saç kremi ile iki çay bardağı balı karıştırınız. Ardından nemli saçlarınız için hazırlamış olduğunuz bu karışımı sürüp, 8 saat kadar bekletiniz. 8 saatin ardından saçlarınızı durulayınız. Bu işlemin ardından yavaş yavaş saçlarınızın renginin açıldığını göreceksiniz.

Limon

Limonun saçlar için ne kadar faydalı olduğunu neredeyse bilmeyen yok. Limon ile saçlarınızı bala nazaran çok daha fazla parlatma şansınız bulunuyor.

Bakım

İlk önce 2 bardak limon suyu elde ediniz ve saçlarınıza sürünüz. Ardından güneşe çıkınız. Limon ile güneşin bir araya gelmesiyle muhteşem bir vitamin alışveriş meydana gelecektir. Bu alışveriş ile birlikte saçlarınızın beklediğinizden daha çok parladığını fark edebileceksiniz.

Saç Renginizi Açın
Saç Renginizi Açın

Not: Bu işlemi birkaç kez yapınız ve işlemlerin ardından nemlendirici bakım yapmayı unutmayınız.

Saçlarınızın rengini doğal yöntemlerle açmakla kalmayıp, hem de beslemiş olacaksınız. Doğal nimetlerden sonuna kadar faydalanmaya çalışın. Böylelikle sağlığınızı uzun süre boyunca korumuş ve sorunlarınızı da kökten çözmüş olacaksınız.

 

One thought on “Doğal Yollarla Saç Renginizi Açın

  • Nurten

    bende saçımın rengini açmayı çok istiyordum internetten bakarak oksijenli su ile açıldığını öğrendim uyguladım renk açıldı ama tam olarak istediğimiz gibi olmuyor.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir