Dekorasyon

Düzenli Bir Dolabınız Olsun

Mevsimlerin değişmesi ile birlikte dolabınızda da bir değişim söz konusu oluyor. Yalnız mevsimlerin değişmesi ise belli bir düzen içerisinde olmadığından dolayı zorluklar ile karşılaşılabiliyor. Yaz mevsiminde kış havası yaşanılabiliyor. Bu yüzden düzenli bir dolabınızın olması size belli başlı avantajlar sağlayacaktır.

Düzenli Bir Dolabınız Olsun
Düzenli Bir Dolabınız Olsun

Öneriler

Dolabınızda her şeyi üst üste dizmek yerine yatay bir şekilde diziniz. Böylelikle her şeyi rahatlıkla görebilirsiniz. İnce kalın giysileri dolapta ikiye ayırınız. Bağış yapacağınız elbiseleri de ayrı bir kutuya koyunuz. Sıkça kullanmış olduğunuz yazlık ve kışlık giysileri kolayca ulaşabileceğiniz askılıklara asmalısınız. Katlanabilecek elbiseleri çekmecelere veyahut raflara koyunuz. Resmi elbiseleriniz için de dolabınızın uzun kısmını kullanmanızı öneriyoruz.

Düzenli Bir Dolap
Düzenli Bir Dolap

Düzenli bir dolaba sahip olmak elbiselerinize kolay ulaşım sağlayacaktır. Ne giysem diye düşünürken, kolayca karar vermenize de olanak tanınmış olunacak. Düzenli bir dolaba sahip olmanız sadece size fayda sağlamayacak, evinizi dekorasyon konusunda zirveye taşıyacak!

 

One thought on “Düzenli Bir Dolabınız Olsun

  • Kaya

    benim dolabım pek düzenli olmaz aslında düzenli olmayı seviyorum ama bir türlü yapamıyorum annemle de bu yüzden hep kavga ederiz.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir