Dekorasyon

Evinizi Romantikleştirin!

Evinize romantiklik katmak istiyorsanız birkaç dekorasyon hamlesi yapmak yeterli oluyor. Normalde yemek, yemek için veyahut gezmek için romantik mekanlar tercih edilir. Romantik mekan aramanıza hiç gerek yok. Romantik mekanı evinize taşıyın, yani evinizi romantikleştirin!

Evinizi Romantikleştirin
Evinizi Romantikleştirin

Öneriler

Aydınlatma olarak düz bir aydınlatma sistemine yere çok farklı desenlere sahip avizeler tercih edebilirsiniz. Evinize hakim olacak renk kesinlikle kızıl rengi olmalıdır. Siyah veya beyaz gibi çokça tercih edilen, sade renkleri kullanmanıza gerek yok. Kızıl rengi romantizme romantizm katacaktır. Biraz abartı kaçsa da evinize şömine yaptırma imkanınız varsa kesinlikle yaptırmalısınız. Romantizmin dört bir yanı sarmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde çiçek kesinlikle olmalıdır. Romantizmin atası olarak kabul edilen, romantizmin çiçeklerdeki en büyük temsilcisi şüphesiz güldür. Evinizi güllere teslim edin!

Yukarıdaki önerileri gerçekleştirirseniz eğer romantik bir ev oluşturmak için pek uğraş vermenize gerek kalmayacak. Dışarıda fazla para dökmeyip, trafik ile de uğraşmayacaksınız. Romantikliği dışarıda değil evinizde bulabileceksiniz!

One thought on “Evinizi Romantikleştirin!

  • sibel

    Evimizi romantikleştirerek eşimizle olan ilişkimizi daha da güçlendirebiliriz özel günlerde yemek yemek için lokantalara gitmemize gerek kalmadan evde rahat ve daha romantik bir ortam olur :D.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir