Yaşam

Evinizde Yılbaşı Neşesi İçin Uygulamalar

Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde yılbaşı eğlencesini evde yaşamak isteyenler için dekoratif ve oldukça şık sunumlara sahip olan uygulama önerilerine yazımızda yer açtık.

  • Mis Gibi Kokan Ev

Yılbaşı gününde elbette mis gibi kokan bir ortam oldukça hoş olacaktır. Bu etkiyi yakalamak için kışa özel olarak tarçın, limon gibi kokulara sahip olan mumları dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz. Hem ortama yumuşak bir etki katacaktır hem de kokusu ile büyüleyecektir.

yılbaşı
yılbaşı
  • Hediyelik Eşyaları Paketleme

Yılbaşı denilince akla gelen iyi temennilerin sunulduğu hediyelerdir. Sevdiklerinize sunacağınız hediyeleri şık hediye paketleri içinde sunmanın yanı sıra dekorasyonunuz ile uyum yakalamanız da önemlidir.

  • Yılbaşı Çelenkleri, Kapı Süsleri

Yılbaşında kapı süsünüzü kendiniz yapabilir ve bu evde eğlence var, detayını kapınıza gelenlerin görmesini sağlayabilirsiniz.

yılbaşı süsleri
yılbaşı süsleri
  • Çam Ağacı Şart mı?

Yıl başı denilince akla gelen bir başka detay ise çam ağacı ve çam ağacı süslemeleridir. Çam ağacına yer vermek istemiyorsanız hatta maket olanını dahi tercih etmiyorsanız bu açığı kendi uygulayacağınız birkaç yöntemler giderebilirsiniz. Palet üzerine ışıklar ile süslü bir çam motifi, duvara güzel anılara sahip olan fotoğraflarınız ile oluşturacağınız bir çam ağacı uygulaması da son derece etkili olacaktır.

  • Yılbaşı Sofrası

Gecenin vazgeçilmesi yılbaşı sofrasında da lezzetlerin konuşması elbette çok önemli olup sofra ve odanın uyumlu olması, mumların, çiçeklerin ve yılbaşına özel süslerin yer alması da hoş olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir