Teknoloji

Lenovo Yoga Book Kullanımı

Diz üstü bilgisayarlar gündelik yaşamın en sık kullanılan teknoloji ürünlerinden birisidir. Özellikle diz üstü bilgisayarlar iş dünyasındaki insanların neredeyse eli ayağı konumundadır. Birçok marka ve modelde diz üstü bilgisayar bulunur. Bu bilgisayar modelleri içinde son dönemlerde en rağbet gören diz üstü laptop modellerinden birisi Lenovo Yogo Book’tur. Yenilikçi görüntüye sahip olan diz üstü bilgisayar üst düzey tasarıma sahip olup, SIM Kart girişi vardır.

lenovo yoga book
lenovo yoga book

Çok ince ve hafif tasarıma sahip olan diz üstü bilgisayar Halo Keyboard ve Real Pen özellikleri vardır. Parlak ekran kapasitesine sahip olan telefonun pil ömrü de son derece iyidir. Güç konusunda çok iddialı olmayan diz üstü, android 6.0 işletim sistemine sahiptir. Yenilikçi yaklaşımın sergilendiği diz üstü bilgisayar ağırlıklı olarak iş yükü çok fazla olan insanların tercih ettiği bir teknoloji ürünüdür.

Lenovo Yoga Book Özellikleri

Cihazın ortalama fiyatı ise 3 bin 500 TL olup, kullanım fiyatı ve biçimi ile her kitleye hitap eder. Tasarım olarak son derece şık olan diz üstü bilgisayar metalik gri ve şampanya olmak üzere iki farklı renkte satışa sunulur.

lenovo yoga book kullanımı
lenovo yoga book kullanımı

Yaklaşık 690 gram ağırlığında olan diz üstü bilgisayar klavye bölgesi ile son derece şık tasarımdır. 4 çekirdekli olan diz üstü bilgisayar 10.1 inç ekran boyutuna sahip olup, bellek 4 GB’dir. Arka kamerası 8, ön kamerası ise 2 MP olan dizüstü bilgisayar bataryası ile sık seyahat edenlerin tercih ettiği marka ve model olmuştur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir