Moda

Gömlekli Kombinlerle İddianızı Ortaya Koyun

Son yıllarda kadınların her zamankinden daha fazla gömlek tercih etmesi, bu parçanın sadece erkeklerin tekelinde bir ürün olmadığını gösteriyor. Çünkü kadınlar hem gündüz şıklığında hem hafta sonu rahatlığında hem de gece gezmelerinin o kendine has iddiasında gömleği rahatlıkla kullanabiliyorlar.

gömlek
gömlek

Aynı Gömleği Kaç Farklı Kombinle Kullanabilirsiniz?

Gömleklerin bu kadar fazla tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri de çok fazla kullanım alanı olmasıdır. Üstelik bunu aynı gömlekle birkaç farklı kombin yaparak da gösterebilirsiniz. Diyelim ki, dik yakalı düz beyaz bir gömleğiniz var, bunu skinny bir jean ve altına stiletto ile giydiğiniz spor-şık bir hava yakalarsınız. Fakat aynı gömleği siyah bir kalem etek ya da dar bir mini ile giydiğinizde ise ofis şıklığına ulaşmış olursunuz.

gömlek kombinleri
gömlek kombinleri

Bir de gömleğiniz hangi renk ya da dokuda olursa olsun üzerine giyeceğiniz basic bir kazak ile bambaşka bir hava yaratmanız mümkündür. Altına bol paça bir jean giyerek iddialı bir hafta sonu şıklığına kavuşmakla kalmaz herkesi tarzınıza hayran bırakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir