Yaşam

İkaz Yelekleri Neden Önemlidir?

Birçok meslek grubunun kendini uygun çalışma elbisesi vardır. Bu elbiselerin üzerine de farkındalık oluşturmak amacıyla üzerinde dikkat çeken fosforlu renklerin oluşturduğu ikaz yelekleri giyilir.  İkaz yelekleri uzak mesafeden görülen olası kazalara da engel olan ürünlerdir. Fark edilmeyi kolaylaştıran yelek iş güvenliği konusunun da olmazsa olmazları arasındadır.

Yapım malzemesi olarak polyester, pamuk karışımlı ve raşel kumaş kullanılarak yapılan ikaz yeleği esnek yapısı sayesinde yılın dört mevsimi elbise üzerine giyilen ürünlerdi. Sıra ve sıfır yaka tişört formunda hazırlanmış ikaz yelekleri özel kalıplar kullanılarak dikilmiştir. İkaz yelekleri farklı alanlarda kullanıldığı için özellikle tozlu alanlarda taşınan cep telefonunun etkilenmemesi için cep kısmı kapaklıdır.

İkaz Yelek Çeşitleri

Ön bölümünde gizli cırtların olduğu ikaz yelekleri farklı renklerde satılır. Sarı, Turuncu ve Mavi olmak üzere isteğe bağlı birçok renkte üretimi gerçekleştirilen ikaz yelekleri kumaş yapısı sağlam olduğu için uzun süre kullanım imkanı sunar. İş sağlığı ve güvenliği konusunda kullanılması yönünde kesin talimatı olan ikaz yeleği gece çalışan insanlar için can güvenliği niteliği taşır.  Piyasa koşullarında birçok marka v modelde ikaz yeleği satan işletme var.

Ancak satın alınacak yeleklerin kurumsal iş elbiseleri satan işletmelerden alınması ürün garantisi ve fiyatı açısından önemlidir. Bu nedenle ikaz yelekleri alacak tüketicilerin tercihi http://www.betais.com.tr/ikaz-yelegi/ internet adresi olmuştur. Birçok ikaz yeleğin yer aldığı internet adresinde ürünü bilgisini görerek online sipariş verebileceksiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir