Teknoloji

Samsung Galaxy S7 Edge Özellikleri Nelerdir

Cep telefonu gelişen dünyanın olmazsa olmazları arasına girmiştir. Her dönem yeni gelişmelerin yaşandığı cep telefonu sektöründe kısa bir zaman sonra piyasaya sunulan Samsung Galaxy S7 Edge ekran kısmı çift kavisli olup, son derece şık tasarıma sahiptir.  S6 Edge modeline benzerlik taşıyan Samsung Galaxy S7 Edge, bir telefondan çok daha fazlasını isteyenlerin tercihleri arasında yer aldı.

galaxy s7
galaxy s7

Neden Samsung Galaxy S7 Edge

Sektörün en beğenilen telefonları arasında yerini alacak ve teknoloji dünyasında büyük merak uyandıran S7 Edge, ekran genişliği 5,5 inç özelliğe sahiptir. 1440×2560 piksel çözünürlüğe sahip Samsung Galaxy S7 Edge ağırlık olarakta oldukça hafif olup sadece 157 gram ağırlığındadır. 7.7 mm kalınlığında olan Samsung Galaxy S7 Edge arka kamera pikseli 12’dir. Depolama alanı 32 GB olan cep telefonunda microsd kart özelliğine sahiptir.

samsung
samsung

Teknoloji mağazalarında ve online alışveriş sitelerinde satışa sunulan Samsung Galaxy S7 Edge’nin tahmini satış fiyatı ise 3300 TL civarında satışa sunulacak. Muhteşem fotoğraf çekebileceğiniz cep telefonu batarya olarakta diğer cep telefonlarına oranla daha da güçlendirilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir