İşinize Yarayacak 5 Güzellik Sırrı

Dünyanın ünlü güzellik uzmanlarının açıkladığı güzellik sırları sayesinde daha canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Eğer güzelliğinize dikkat eden bir bayansanız bu yazımızı incelemenizde fayda var.

  1. Güneş Işınlarından Korunun

Güneş ışınları cildinizin en büyük düşmanı olabiliyor. Bu sebeple güneşe çıkmadan önce fondöteninizin altına mutlaka yüksek koruma faktörlü bir güneş koruyucu kremi sürmeye özen gösterin.

  1. Dudak Bakımı

Dudaklarınızın daha çekici gözükmesini istiyorsanız, dudaklarınızın tamamına kalem sürmek yerine yalnızca üst dudağınızı ve orta kısımlarını hafifçe dağıtarak kalemle belirginleştirin. Böylelikle dudaklarınız daha dolgun bir görünüme sahip olacaktır.

  1. Vücut Losyonu

Vücut losyonu kullanıyorsanız parfümünüzden sonra sıkmaya özen gösterin. Böylelikle kokunun uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca parfümden sonra kullanılan losyonların cilde olan etkileri daha fazla olmaktadır.

  1. Uzun Kaşlar Alınmalı mı?

Uzun olan kaşlarınızı cımbız ile aldığınız zaman kaşlarınıza şekil veren telleri de almış olursunuz. Bu dengeyi bozduğunuz zaman kaşlarınız ile kaş kemiğiniz arasındaki bütünlüğü bozmuş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir