Kadınların Yalnızken Yapmayı Sevdikleri Etkinlikler

İnsanlar bazen yalnız kalmak ister. Yalnız kaldığında daha keyifli olur bazen insanlar. Hatta yalnızlık zamanlarına özel yaptığı ve yapmaktan hoşlandığı bazı etkinlikleri de vardır. Mesela kadınları ele alalım. Kadınlar özellikle de ev hanımları yalnız kalıyor çoğu zaman. Peki nasıl vakit geçiriyorlar? Neler yapıyorlar gün içinde?

kadınlar

Gün İçinde Bir Kadın

Kadınlar evde yalnız kaldığında pek çok etkinlik yapıyor tabii ama bazıları özeldir. Mesela doya doya yemek yemek. Evet evde yalnız kalan bir kadın için yemek yemek güzel bir etkinlik olabilir. Mesela uzun bir kahvaltı. Karışan eden yok. Kilo takıntısından uzak uzun ve keyifli bir kahvaltı. Çikolatalı ekmekler, omletler ve daha nicesi. Kadınlar yalnızken yemek yemeyi severler.

Günlük hayatta evde olunduğu zaman televizyon izlemek kaçınılmaz oluyor. Ki özellikle de o tuhaf televizyon programları. Bazı kadınlar için muazzam bir zevk oluyor. Evlilik programları olsun, magazin ya da tartışma programları olsun kadınların yalnızken izlediği programlardır. Kadın evde yalnızsa keyifli bir banyoda yapabilir. Keyif banyosu yalnızken daha da iyi olur. Ayrıca kadınlar yalnızken şarkı söyleyebilir, dans edebilir ya da müzik dinleyebilir. Mutfağa girip saatlerce yemeklerle uğraşabilir. Evi derleyip toplayabilir. Daha önce fırsat bulamadığı dergi ve kitaplara göz gezdirebilir, hiçbir şey yapmıyorsa da oturup dinlenebilir ve sessizliin tadına varabilir. Hatta günü uyuyarak da geçirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir