Yaşam

Karşı Cinsi Etkilemenin Pratik Yolları

Kuşkusuz ki birçok kişi hayatında özel bir ilişki kurduğu kişi ile iletişim içindedir. Ya da etkilendiği birini etkilemek istiyordur. Bu istek sadece karşı cinse yönelik olmayabilir. En yakın arkadaşınızı annenizi veya babanızı, çok sevdiğiniz birini de belli bir konu hakkında etkilemek isteyebilirsiniz. İşte bu yazımızı siz değerli okuyucular için kişiyi etkilemenin en temel yollarından bahsetmek istedik.

etkileyici sözcükler
etkileyici sözcükler

Onu Nasıl Etkilerim?

Aslında kişiyi etkilemenin en önemli yolu onun zayıf noktasından vurmaktır. Birçok kişinin zaafları kuşkusuz ki mevcuttur. Eğer birini etkilemek için bir yol alıyor arıyorsanız size karşınızdakinin egosunu okşamanızı tavsiye ediyoruz. Emin olun her insanın egosunun okşanmasını ister ve bundan çok etkilenir.

karşı cinsi etkilemek
karşı cinsi etkilemek

Karşınızdaki kişiye ‘çok güzel gülüyorsun ya da çok eğlenceli birisin’ gibi cümleler kurabilirsiniz. Bir başka tavsiyemiz ise karşınızdaki kişi ile eğlenceli sohbet edilmeye çalışmamız olacak. Neşeli hayat dolu bir tavır özellikle karşı cins için çok çekici gelebilir. Üçüncü tavsiyemiz ile kendinizi beğenmeniz ve bunu ona yansıtmanız olacak. Ne kadar özgüvenli olursanız o kadar karşınızdaki kişiyi etkilemeyi başarırsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir