Teknoloji

Koruma İçin Kepçe Zincir Önemi

Kepçe zinciri koruyucu zincir olarak da anılmaktadır. Bu zincirler küçük, büyük yükleyiciler, kamyon mega makinelerde kullanılması önemlidir. Lastiklerin yarılma ya da olumsuz durumlarla karşılaşma olasılığını yok eden bu kepçe zincirler ile iş güvenliği de en üst seviyeye yükseltilmiş olmaktadır.

Kepçe Zinciri
Kepçe Zinciri

Kepçe Zincir Üretiminde Lider Firma

ŞDL şirketi 1991 yılından beri süregelen yenilikçi ve araştırmacı profilini geliştirerek müşteri odaklı olarak çalışmalarını her geçen gün arttırmaktadır. Türkiye’nin beş noktası olan İstanbul, Ankara, Denizli, Kırıkkale ve Diyarbakır da üretim ve servis ağını oluşturan şirket İstanbul ve Kırıkkale’deki modern fabrikalarında zincir üretimini kendisi yaparak üretimdeki her bölümü içinde barındırmaktadır.

Zincir üretiminde dünya çapında beş kıtada elli ve üzeri ülkeye ihraç işlemini de yapan ŞDL ayrıca yedek parça ve montaj konusunda da destek vermektedir. ŞDL şirketinin internet sitesinden de gerekli bilgileri alabileceğiniz gibi iletişim kurabileceğiniz telefon ve talep formları ile de her türlü ihtiyacınıza yönelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitesinde bulunan katalog yardımı ile de aradığınız ürüne ulaşabilir ve kepçe zinciri özelliklerini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Kepçe
Kepçe

ŞDL müşteri odaklı çalışmalarında sizlere daha iyi hizmet vermek için oluşturduğu genç ve deneyimli kadrosu ile değişime sürekli ayak uydurmaktadır. Zincir ve yedek parçalarını stoktan hemen teslim eden ŞDL ayrıca müşteri memnuniyetini sadece ürün bazında değil servis bazında da kuvvetlendirmektedir. Ayrıca ŞDL şirketi teknolojik tüm gelişmeler ayak uyduran esnek bir şirkettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir