Teknoloji

Led Videowall Kapalı Devre Tv Sistemi

Kapalı devre TV yayıncılığı Türkiye’de son dönemlerde gelişen teknoloji ile birlikte gündeme girdi. Led videowall ile firmalar kendi kurumsal reklam tanıtımlarını yapabilecek. Güvenli ve yaygın iletişim ağı ile tanıtımlar artık daha kolay. Grafik tasarım, yazılım, teknik servislerin hepsi sizlere kaliteli şekilde sunulur.

Led Videowall ile Geliştirilmiş Sistem

Kurumsal TV sistemleri ile tüm teknoloji donanımı ve yazılımı her konuda sizlere uzaktan erişim kontrolü dahi sağlanarak yapılır. Yerinde teknik servis ise çok önemli.

led
led

Tek büyük ekranda her şeyi takip etmeniz artık çok kolay. Tek ekran üzerinde her yeri canlı izleme olanağı. Güvenlik sistemlerinde özellikle kullanılır. Otel kamera sistemleri olmak üzere tüm büyük yapılarda tercih edilen en güvenilir sistem. Modern teknoloji ile her yerin güvenliği ve izlenimi artık çok kolay.

video wall
video wall

Etkileşimli dokunmatik özelliği ile kısa sürede her yeri görebilme özelliği. İhtiyaca göre sistemin büyütülmesi mümkün. Dokunarak hareket ettirebilme özelliği ile her yeri daha kısa sürede kontrol edebilme imkanı. http://sistemdokuzmedya.com/videowall.html daha fazla bilgiye adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir