Güzellik

Makyajınızı Zengin Tutmak İçin İpuçları

Güzelliğinizi her gün standartta kaldığınız makyaj ile sergilemek yerine daha iyi şekilde görünüme sahip olabileceğiniz ve daha farklı makyaj teknikleriyle siz de güzelliğinizi farklı stillerde ön plana çıkartabilirsiniz.

makyaj
makyaj

Gözlerinizi biraz daha parıltılı yapabilirsiniz. Makyaj zenginleştirmek adına yapabileceğiniz tekniklerden biride, göz makyajınızda simli eyeliner kullanmak olabilir…

Dudaklarınızın doğal renkte olmasıyla dudaklarınızı bu şekilde vurgulamak ister misiniz? Dudaklarınızın rengini bir – iki ton daha koyu yapabilir ve dudak parlatıcıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Lip tint kullanarak da dudaklarınızda çekici bir görünüm kazandırmanız mümkün…

makyaj yapmak
makyaj yapmak

Farklı bir makyaj modeli olarak kıyafetlerinizde kullandığınız neon renklerinizi makyaja karıştırabilirsiniz. Sizlere bu yönde ki önerimiz ise, neon renklerini eyeliner de kullanabilir, gözünüzün çevresi olarak alt veya üs kirpiğinde uygulayabilirsiniz.

zengin makyaj
zengin makyaj

 Dudaklarınızı Gölgeli Yaparak Makyaj Zenginleştirme Tekniği

Renkleri koyulu ve açık renkli olarak kombin yaparak, dudak makyajınızı gölgeli yapmak ister misiniz? Bu konuda karışık ve hoş bir alternatif olarak bu tekniği deneyebilirsiniz. Dış kısmı pembe iç kısmı ise beyaz olan bir şekilde siz de harika tonlarda gölgeleme yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir