Moda

Pullu Etek Nasıl Giyilir?

Bayanların büyük bir çoğunluğu etek modellerine gönülden büyük bir tutku ile bağlıdır. Şıkır şıkır tasarımları ile birlikte her sezon moda olmayı başaran pullu etekler ise bayanların abartı bir görünüme sahip olmadan iddialı olabilmelerini sağlayan en önemli parçalar arasındadır.

Moda dünyasının ünlü isimleri tasarımlarını yaparken her zaman dengeyi tutturmanızı isterler. Abartılı parçalar, abartısız parçalar, feminen ve maskülen parçaları olabilecek en uygun şekilde dengeli olarak kombinlerseniz her zaman daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

etek
etek

Pullu Etek ve Ayakkabı Uyumu Nasıl Olmalı?

Eğer pullu bir etek giymek istiyorsanız yine bu denge kuralından faydalanmanız gerekiyor. Pullu etekler iddialı ve ışıltılı kıyafetler olduklarından dolayı örgülü kazaklar ya da sade t-shirt modelleri kombin açısından en ideal parçalardır.

Eğer bu tür bir kombin yaratmak istemiyorsanız sade gömlek modelleriyle de pullu eteklerinizi mükemmel bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

pullu etek
pullu etek

Ayakkabı seçiminizi ise genel stilinize ve zevklerinize göre seçebilirsiniz. Pullu etekler ile topuklu ya da sneaker tarzı ayakkabılarınızı rahatlıkla giyebilirsiniz. Özellikle topuklu ayakkabıların stiletto olarak adlandırılan modelleri pullu etek modelleriniz ile kusursuz bir uyum yakalayabilmeniz açısından seçebileceğiniz modeller arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir