Moda

Moda Denen Canavar

Moda kimilerine göre olmazsa olmaz, kimilerine göre ise ciddi bir hastalık.  Ama ne olursa olsun moda hiç ilgilenmiyorum diyen insanın yaşamında bile son derece öne çıkan bir konu. Kimse hiç yıpranmamış bile olsa ve kendisine çok iyi uysa da 20 yıl önceki bir kıyafetini giymiyor giymeye cesaret edemiyor.

sokak modası
sokak modası

Çünkü moda son derece baskın bir sektör. Buradan yola çıkarak 2015 sokak modası için neler söylenebilir, göze batan parçalar neler onlara bakalım.

İşte Yaz Sokak Modasının Öne Çıkan Detayları

Sokak modası deyince göze çarpan ilk detay hiç kuşku yok ki dış giyim parçaları, yani gömlekler, ceketler, ayakkabılar ve aksesuarlar.Üstü normal bir kumaştan, alt kısımları transparan bele tam oturan etekler sezonun ilk dikkat çeken parçaları. Hem işe, hem bir davete giderken rahatlıkla kullanılabiliyorlar. Üstelik kişiyi son derece de seksi gösterdikleri açık.

sokak modası
sokak modası

Etek kısımları püsküllü yelekler, bluzlar yine çok revaçta.Etnik desenli tulumlar hemen her markadan karşımıza çıkıyor. Bele kalın bir kemerle oturanları son derece popülerAynalı yuvarlak çerçeve güneş gözlükleri ise artık her yerde.Uzun ve parçalı tasarım yeleklerden hala edinmediyseniz kesinlikle kaçırılmaması gereken parçalar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir