Moda

Neon Renkli Saç Trendi

Karanlıkta parlayan neon renkli saç modası çığ gibi büyüyor. Gerçekten bunu görene kadar gerek duyulmamış trend, bir kıvılcım ile her yerde olay olmaya başladı. Doğal gelişmeye bağlı olarak parlayan neon saç modası sonrası ise gökkuşağı saç trendi ile devam ediyor. Neon renkli saçlar ile ilgili en eğlenceli şey, tüm ışıkta harika görünebilmesi.

saç renkleri
saç renkleri

Parlak Renkli Saç Stilleri

  • Elle özenle boyanmış, kuzey ışıkları saç stili saçlar inanılmaz derecede nüanslı ve benzersiz. Bu tarzın öyle güzel örnekleri var ki dünyanın en sevilen vizyonlarından biri olan kuzey ışıklarını taklit ediyor.
  • UV ışık çizgileri kullanarak da farklı stiller oluşturulabiliyor. Siyah ışık, parlayan neon saçlarının heyecan verici tarzını ortaya çıkarıyor; bu renkler yukarı ya da aşağı doğru saçlar üzerinde belirginleşiyor.
yeşil saç
yeşil saç
  • Gotik hayalet ışıltılı neon saçlar; naif ama yine de neon maviler, lavanta ve griler parlak tonlarında aydınlatılmış neon yeşil vurgularıyla iyi görünüyorlar. Ara neon tutamlar karanlıkta parlayarak bu trendin zevkinize ve estetiğinize göre şekillendirilebileceğini kanıtlıyor.
  • Neon saç renkleri ile parlak saç yapmak istiyorsanız, elektrikli gökkuşağı ilginç bir yol. Her tel parlıyor, her kıvrımda neonu da vurguluyor. Gün ışığında bu güzel olsa da flu ışıkta kesinlikle sıra dışı bir hava veriyor.

Neon renkli saç trendi kısa, uzun, düz ya da dalgalı her boy ve modeldeki saça uygulanabiliyor. Bu noktada öne çıkan en önemli özellik ise renk tasarımının çok iyi düşünülmesi ve uygulanması ile harikalar yaratılabiliyor olması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir