Raidcall Ücretsiz Kullanım Sağlar Mı?

Bilgisayar teknolojisinde özellikle sesli konuşma sağlayan programlar vardır. Bu programlardan birisi olan raidcall internet üzerinden oyun oynayan arkadaşların iletişim kurmasını sağlayan programdır. Raidcall programı gruplar halinde internet üzerinden online oyunları kendi aralarında sesli olarak iletişim yapması sağlayan kurulumu ve kullanımı son derece kolay programdır.

Online oyunu sıklıkla kullanan oyuncuların kendi aralarında oyun oynarken sesli olarak strateji kurmalarını sağlayan raidcall farklı amaç içinde kullanıldığı ifade edilir.  Kullanım dili İngilizce olan programı yapacağınız kurulum işleminin ardından Türkçe olarakta kullanabilirsiniz. İşletim sistemi olarak Windows 8, 7 ve Vista da kullanım sağlayan program 5.77 MB boyuta sahiptir.

Raidcall’ın Özellikleri Nelerdir

Yüksek ses kalitesine sahip olan programı kişiler arasında sesli iletişimi sorunsuz yapmanızı sağlar. Gruplar arasında sağlıklı iletişim kurmanızı sağlayan programı ücretsiz olarak hizmet veren program kendi sunucuları üzerinden iletişim kurabilmenize imkan tanımaktadır.  Programın bilgisayarlarınıza yüklenilmesi konusunda  yardımcı olan birçok internet adresi vardır Bunlardan birisi olan www.sonsurum.net/raidcall  güncel sürüm eklenilmesi için tercih edilen internet adresi olmuştur.

Raidcall’in Kullanım Amacı

Programın kullanımı, özellikleri ve çeşitli detayların yer aldığı internet adresinde birçok programa kısa süre ulaşacak hızlı ve güvenilir şekilde indirme işlemi yapabileceksiniz. Raidcall programının en temel ve kısa özellikleri, grup görüşmesi sağlaması, sesli iletişim kurulmasının sağlanması, ücretsiz kullanım ve kolay ara yüz programın kullanılmasına neden olan özelliklerin en başında gelir. Kişisel bilgiler doldurularak yükleme işlemi yapılmaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir