Moda

Rüya Ayakkabıların Rüya Modacısı

Amerikan dizilerinde sık sık giyilenlerin markası cümlelerin arasına sıkıştırılır. Bir çeşit ürün yerleştirme olan bu reklam yöntemi markayı daha da ünlü yapar. Ayakkabı dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Manolo Blahnik de bu yönteme çoklukla baş vuruyor ve zaten sahip olduğu üne ün katıyor. Manolo ayakkabılar bugün kadınlarca rüya gibi ayakkabı olarak tanımlanıyor. Çarpıcı renkler, satenler, ince tokalar ve elbette yüksek topuklar modacı tarafından çok seviliyor.

ayakkabı
ayakkabı

Dolgu topukların çok popüler olduğu zamanlarda bile kendisi ince topuktan vazgeçmedi. Son aylarda ise denim yani kot kumaşından yaptığı upuzun çizmeler ile kendisinden söz ettirdi. Denim taytı andıran  ve neredeyse kasıklara kadar çıkan çizmeyi giymek cesaret isterdi. Ama modacı bütün tasarımlarına feminen bir anlayış vermeyi de biliyor.

monolo
monolo

Çılgın Tasarımlar Ne İşe Yarar?

Modacıların yarattığı bu çılgın modelleri giyen ver mı diye düşünebilirsiniz. Cevap evet olarak veriliyor, şov dünyasının yıldızları çoğu kez bu tasarımları ilk kendilerinin giymesi için birbirleriyle yarışıyorlar. Çünkü o dünya bütünüyle ilgi çekmek üzerine kurulu. Upuzun ve ince topuklu, kot kumaşından bir tayt çizme de zaten ancak ilgi çekmek amacıyla giyilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir