Dekorasyon

Salonlarınıza Canlılık Katan Berjerler

Büyük salonlara konulan oturma grupları, L koltuklar derken berjerlerin pabucu dama atılmıştı. Ancak son birkaç yıldır yeniden gündeme gelen bu koltuk çeşidi, şık salonların hatta restaurant ve kafelerin bile vazgeçilmeleri olmuş durumda.

berjerler
berjerler

Dış Mekanlarda Neden Sandalye Yerine Berjerler Tercih Ediliyor?

Berjerler son yıllarda daha sık tercih edilmeye başlandı ve salonların en güzel köşesini süsler oldu. Bir çeşit süs koltuğu olarak değil adeta keyif koltuğu olarak kullanılan berjerlerin dış mekânlarda da tercih edilmesi ne kadar konforlu olduğunu gözler önüne seriyor. Bundan birkaç yıl öncesine kadar gittiğiniz herhangi bir mekanda sıradan bir sandalye yerine bir berjerle karşılaşsanız yadırgayabilirdiniz ancak şimdi durum değişti. Sıradan sandalyeler yerine irili ufaklı berjer modeller tercih ediliyor.

berjer modeli
berjer modeli

Koltuk Takımlarınızı Şık Berjerlerle Tamamlayın

Son derece şık ve kullanışlı olan berjerler aslında normal koltuk modelinin dışında farklı şekillerde de üretilebildiği gibi değişik renk ve desenlerde de seçenekler sunuyor. Örneğin tek renk bir berjer ne kadar sade bir görüntü veriyorsa, renkli bir kumaşla kaplanmış, çiçek desenleri ya da farklı figürleri üzerinde barındıran bir berjerde aynı şekilde bulunduğu ortama hareket ve canlılık getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir