Moda

Spor Ayakkabıları Nasıl Daha Pahalı Gösterilir?

Kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak bilinen ayakkabılar özellikle kadınlar için ayrı bir yerdedir. Aynı ayakkabıyı sürekli giymek kişiyi sıkacaktır. Eskiyen ayakkabıyı yenilemek ise en iyi alternatiflerden birisidir. Şimdi bu yöntemlere birlikte bakalım.

Kalıcı kalemler sayesinde ayakkabınıza istediğiniz şekilleri çizerek renklendirebilirsiniz. Popüler olarak puantiyeler, çiçek ve üçgen desenler sıralanabilir.

Parlak taşları güç bir yapıştırıcı ile ayakkabınızın belirli yerlerine dilediğiniz gibi yayabilirsiniz. Metal aksesuarların da günümüzde oldukça trend olduğunu belirtirsek düz ayakkabılara yapıştırıcı ile zımba gibi metal aksesuarları sabitleyebilirsiniz.

ayakkabı boyamak
ayakkabı boyamak

Akrilik boya ile özellikle lekeli ayakkabıların lekesini kapatmada oldukça başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bu lekeleri kapatırken ayakkabılarınızı renklendirmiş de olursunuz. Batikli bir görünüm ile gayet hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Püsküller genellikle şimdiye kadar çantalarda ve kıyafetlerde karşımıza çıkmıştır. Şimdi ise ayakları süsleyecek. İster satın alın ya da ister kendiniz hazırlayın ayakkabılarınıza yapıştırdığınız takdirde ne denli değiştiğini göreceksiniz.

Pratik Yöntemlerle Güzel Görünümler Elde Edin

Hipsterların olmazsa olmazı yapay deri saçakları ise ayakkabıcılardan satın alıp bağcık kısmına yerleştirilebilir. Moda da romantizm kavramı danteller ile anılır. Danteller ise ayakkabıda gayet başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Tek yapılması gereken biraz tutkal ile istediğiniz danteli yapıştırmak olacaktır.  Kumaş yapıştırıcısı ve biraz sim ile yaz akşamları gayet şık bir görünüm elde edebileceksiniz.

ayakkabı tarzı
ayakkabı tarzı

Ayakkabıya iğne yardımı ile yün iplikleri de monte edebilirsiniz. Bunun için dikiş yapmanız yeterli olacaktır. Ardından istenilen bir ponpon ile ilgi çekici sevimli bir görünüm elde edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir