Moda

Trend Çanları Çalıyor: Yıldız Yağmuru

Moda günleri ve defilelerde 2014-2015 kış sezonu koleksiyonlarının sergilenmesiyle yeni kavramlar, trend kıyafetler, sezonun yıldız parçalarıyla tanıştık. Son yıllarda modaya ilham olan hayvan desenleri, kuru kafa modelleri ve çiçek baskıları yerlerini yeni model ve desenlere bırakmış durumda. Bu modellerin en yaygın olarak kullanılanı yıldız deseni olup çıktı. Hemen hemen her parçada kendini gösteren yıldız deseni, bu sezonun en sevilen deseni oldu.

2014-2015 Kış Koleksiyonu
2014-2015 Kış Koleksiyonu

Moda da Yıldız Geçidi

Yıldız desenini ilk önce Dolce&Gabbana koleksiyonlarında görücüye çıktı. Sonrasında bir fenomen olarak diğer tasarımcıların koleksiyonlarına yansıdı. Temel giyim parçalarında kendini göstererek moda da iyi bir yer edinen yıldız deseni, ayakkabı ve çantalarda da kendini gösteriyor.

2014-2015 Kış Koleksiyonu
2014-2015 Kış Koleksiyonu

Modayı takip etmeye kendini adamış bir çok kişi, yıldızların dünya modasına yön veren desenlerini giyim tarzlarında kullanarak şık olmaya özen gösteriyor. Ünlü modacıların bu sezon tasarımlarında sıkça yer verdikleri yıldızlar etkilerini sokak modasın da gösteriyor.

Farklılık arayan bir çok kişininde orijinal tasarımları takip ederek yıldız deseni trendini kendine uygulayabileceği önemli detaylar arasında yer alıyor. 2014-2015 kış sezonu modasında kadınlar üzerinde parlayan yıldız desenleriyle daha bir alımlı, birer yıldız havası içinde, kendinden daha emin görünecek.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir